Onse Yalıtım
Yangın Battaniyesi

Yaşamdaki en büyük afetlerden birisi kuşkusuz ki yangındır. Yangın, her an, her koşulda ve her zamanda ortaya çıkabilecek bir felakettir. Bu nedenle bireysel ve kurumsal olan herkesin bu konuda gerekli önlemleri alması gerekir. Yangın, alınan önlemler ile zararları hafifletilebilen bir afettir. Firmamızın sizlere sunduğu hizmetlerden bir tanesi de yangın battaniyesi hizmetidir.

Yangın battaniyesi, alev almaz özelliği sayesinde adeta hayat kurtarıcıdır.

Yangın Battaniyesi Nedir?

Yangın battaniyeleri alev almaz özelliği ile koruyucu olan ürünlerdir. Bu ürünler, yangının belli bir noktada olduğu hususlarda, söndürücü etkiye sahiptir. Özellikle de ev ve işyerlerinde tercih edilen bu ürünler, yangının daha da büyümeden çözülmesi için çok önemlidir. İşte bu nedenle, yangın battaniyesi seçilirken her zaman kaliteli ve nitelikli ürünler tercih edilmelidir. Bu ürünlerde, ısı yalıtkanlığı özelliği dikkat edilmesi gereken ilk husustur.
Yangın battaniyesi özel dokulu bir kumaştan üretilmekte ve koruyucu etkisi ile her daim etkili bir ürün olarak bilinmektedir. Yangın battaniyesini, yanan yerin üzerine attığınız zaman bu ürün hava ile teması kesecek ve yangını söndürecektir. Ayrıca yanan bir alandan korunmak, kaçmak için de oldukça önemli bir ürün olarak dikkati çeker.

Bu hususta özellikle belirtmek gerekir ki, yangın battaniyesi doğrudan yangın söndürme konusunda işe yarayan bir ürün değildir. Bu ürünler, daha çok yangından korunmaya ve küçük yangınları ortadan kaldırma ihtiyaçları için üretilmişlerdir. Örneğin, kablo ya da küçük ev aletleri gibi ürünlerin birçok nedene bağlı olarak alev alması muhtemeldir. Bu gibi durumlarda yangın battaniyesi yangının büyümesini durduracaktır.

Yangın Battaniyesi Fiyatları

Her zaman geliştirdiği çözümleri ile ihtiyacınız olan tüm ürünlere güvenle ulaşmanızı sağlayan Onse Kompozit’in sizlere sunduğu hizmetlerden bir tanesi de yangın battaniyesi hizmetidir. Yangın battaniyesi, hayat kurtarıcı bir üründür. Özellikle de yangın söz konusu olduğunda, yangının ne zaman ve hangi şartlarda çıkacağı bilinmemektedir. Bu gibi durumlarda önlemli olmak zararı minimalize etmek için çok değerlidir. Siz de yangın battaniyesi fiyatları için şirketimize ulaşabilir, avantajlı fiyat tekliflerimizden yararlanabilirsiniz.