Onse Yalıtım
Tarihçemiz

Firmamız 2005 yılında Ankara da ivedik organize sanayi bölgesin de vana ceketi üreterek ticari hayatına başladı. Söküp takılabilir tip izolasyon yastığı   sektöründe kendini her geçen gün kendini geliştiren, yenilikleri yakından takip eden,  araştırma ve geliştirmeye büyük önem veren firmamız yaptığı arge faaliyetleri neticesinde Hollanda ve Almanya dan ithal ettiği kumaşlar yerine 2013 yılında kendi kaplama tesisinde ürettiği kumaşları kullanmaya başlamıştır.

Firmamız 2019 yılında Ankara Saray da yeni yerleşkesinde yaptığı dokuma tesisi yatırımı ile teknik ipleri bükme , dar ve geniş dokuma , halat haline getirme becerisine sahip olmuştur . 

Firmamız 2020 yılı içerisinde Ankara Saray da inşaatına başlayacağı ikinci yerleşkesinde yapacağı yatırım ile cam ve silika elyaf kumaşlar üzerine   ptfe kaplama, ayrıca   alüminyum ve ptfe film lamine etme becerisine  erişecektir. Ankara Uzay ve Havacılık ihtisas organize sanayi bölgesinde inşaatını tamamlayacağı  üçüncü yerleşkesinde  2021 yılı içerisinde  yatırımlarına devam edecektir.

Firmamız cam, silika, para aramid, preox ip alıp dokuma , kaplama , kesim, dikim prosesleri sonrasında   vana ceketi ve  izolasyon yastığı üreten dünya daki tek firmadır. Üretilen vana ceketleri için istenildiği taktirde 15 kişiden oluşan montaj ekibimiz ile müşterilerimizin yurt içinde veya yurt dışında  bulunan şantiye veya işletmelerine tarafımızdan  montaj hizmeti  verilmektedir.